Herečka Romana Goščíková je půl roku po porodu jako lunt. Super.cz

Půl roku po porodu je hubená jako lunt: Manželka režiséra Snowboarďáků kvůli pandemii vyhazovala zmrazené mateřské mléko

Manželka režiséra legendárních Snowboarďáků Karla Janáka, herečka Romana Goščíková porodila jejich prvního společného potomka loni v listopadu. Těhotenská kila zmizela jako zázrakem a Romana je štíhlejší než kdykoli předtím.

"Je pravda, že hubnutí jsem nemusela vůbec řešit. Leckdo v karanténě přibral, já naopak pořád hubla. Předpokládám, že to bylo i kojením, protože nic jiného jsem pro to nedělala. Kojení a běhání kolem malého," krčila rameny, když jsme se jí ptali na její dietu.

Romana si vlastně díky karanténě užila tu opravdovou mateřskou dovolenou, kterou neměla původně vůbec v plánu. Rodit jela pomalu rovnou z divadla, hned po narození syna se k práci vrátila.

"Dokonce jsem toho měla naplánovaného tolik, že jsem měla na začátku března plný mrazák mateřského mléka. A jelikož jsme museli všichni zůstat doma, nakonec jsem ho vyhazovala," svěřila nám na narozeninách baru, kde už si dala i skleničku vína. "Syn už jí příkrmy, takže nekojím plně, tím pádem si to můžu dovolit," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků