Andrea Kalousová (vpravo) natáčela videoklip hudebníka JENa.

Andrea Kalousová (vpravo) natáčela videoklip hudebníka JENa. Foto: Benjamin Buttler

Umí to rozjet: Kazmova sexy holka se proháněla v plavkách na snowboardu v pískovně

Česká Miss roku 2015 Andrea Kalousová se společně s talentovanou herečkou Anetou Kernovou projížděla na snowboardu v pískovém lomu. Se snowboardingem přitom doteď neměla vůbec žádnou zkušenost.

Strach z divoké jízdy na prkně přivázaném za jeepem překonala kvůli účinkování v novém videoklipu zpěváka JENa. „Snowboardování v lomu pro mě bylo velkou výzvou. Na snowboardu jsem totiž stála úplně poprvé, takže jsem měla z jízdy strach. Ale pro dobrý záběr jsem schopna udělat všechno. Nakonec jsem si i tuhle scénu užila, překonala svůj strach a kopec z písku na snowboardu sjela,“ říká modelka a přítelkyně internetového mystifikátora Kazmy (36) Andrea Kalousová.

Videoklip k novému singlu Nepůjdem spát kromě snowboardování na písku obsahuje i další bláznivé scény. Ústředním motivem je nespoutaný roadtrip dvou nejlepších kamarádek v podání Andrey Kalousové a Anety Kernové. Vedle nich se v něm objevuje také herečka Mariana Prachařová (27), youtuberka Helluno či zpěvačka a blogerka Kate Rezková.

„Natáčení mě bavilo ve všech směrech. Hlavně proto, že přesně vystihovalo atmosféru písničky. Nejzábavnější bylo snowboardování v pískovně, ale moc mě bavila třeba i konečná část, kdy improvizovaně tančíme u ohně,“ shrnuje natáčení zpěvák JEN. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků