Lindsey Vonn

Lindsey Vonn Profimedia.cz

Krásná lyžařka Lindsey Vonn vytáhla ze skříně sexy plavky, ze kterých jí bokem lezla prsa

Jenom proto, že pověsila závodní lyže na hřebíček, nepřestala si Lindsey Vonn (35) udržovat svou štíhlou postavu a pevné svaly.

I během karantény si lyžařka dopřává tvrdý trénink, a to i společně se svým snoubencem P.K. Subbanem. Není tak překvapením, že se nyní mnohem častěji na svém instagramovém profilu ukazuje v bikinách namísto zimní bundy.

Na snímku, který přidala na svůj účet, si Lindsey hoví u bazénu se svými pejsky v pěkně vykrojených plavkách. To že jsou vcelku, neznamená, že nejsou pořádně odvážné. Blondýnce ze stran vylézají její vnady.

Její ploché bříško a pevné svaly ovšem stojí hodně dřiny. Vonn se nedávno svěřila časopisu Women’s Health o tom, jak se stravuje. Jídlo si nechává připravovat, ale kdyby to bylo na ní, asi by si postavu dlouho neudržela: „Pokud by to bylo jen na mě, tak bych jedla stále makarony se sýrem, těstoviny a cereálie. Potřebuji, abych měla vše už připravené, jinak bych rychle sešla z cesty.“

I když se téměř striktně drží stravovacího plánu, nezapomíná občas ani na sklenku vína anebo na oblíbenou zmrzlinu. Ale to jen výjimečně. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků