Helena Houdová oslavuje i mužskou sílu a sexuální energii.

Helena Houdová oslavuje i mužskou sílu a sexuální energii. Foto: Super.cz/Instagram N. Houdové

Pánové, něco pro vás: Bývalá královna krásy vás prý naučí, jak být úžasným milencem!

Helena Houdová (41), někdejší Miss České republiky, momentálně žije na Bali se svými dětmi a vyznává alternativní způsob života.

Po rozvodu s miliardářem Omarem Amanatem se na Instagramu po delší době pochlubila snímkem s mužem, ke kterému se tulí v bazénu. Na Instastories pak zveřejnila i videa, jak jí sympaťák nosí snídaně do postele. Dotyčný muž je podnikatel Alex E Lamber, který patří k blízkým přátelům bývalé modelky, jež v poslední době dodává sebevědomí ženám.

Alternativní kráska teď po boku fešáka nabízí své služby i mužům. „Oslava mužské síly a sexuální energie aneb jak být ještě úžasnějším milencem. Úžasnost v milování není měřena velikostí penisu ani délkou výkonu. Co dělá muže úžasným milencem, je schopnost penetrovat ženu nejen genitálně, ale i duševně, mentálně a na všech úrovních jejího bytí,“ popsala svůj kurz s názvem Milenec bez hranic Houdová.

Výuku povede misska osobně. „Program je jak pro single muže, tak muže ve vztahu. Vytvoříme bezpečný, láskyplný prostor pro všechny a všechno, co potřebuje pozornost,“ dodala kráska.

Houdová vyhrála Miss ČR v roce 1999. Zúčastnila se také Miss World. Nedávno přiznala, že se v soutěži krásy cítila odporně a nenáviděla každou minutu. Překvapila také svou zpovědí o bulimii, sexuálním zneužívání a potratu

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků