Anna Kadeřávková si pořídila štěně.

Anna Kadeřávková si pořídila štěně. Foto: instagram A.Kadeřávkové

Po společném bydlení posunula vztah zase dál: Anna Kadeřávková se pochlubila roztomilou novinkou

Po několika měsících randění se v loňském roce přestěhovala za svým přítelem. Anna Kadeřávková (25) tak už nějakou dobu žije v Bratislavě a pravidelně navštěvuje Prahu. Se slovenským rapperem, který si říká Strapo, oslavili také společně první Vánoce a nyní posunuli svůj vztah zase dál.

Anička, která se nedávno přiznala, že jí je v Bratislavě občas smutno, se totiž pochlubila novým členem domácnosti. „Nějaký pátek si inkognitko takhle žijem,“ napsala si blondýnka ke snímku, na kterém je se svým přítelem a v ruce drží roztomilé štěně.

Herečka tak má ve slovenské metropoli o zábavu postaráno. A jako velká milovnice zvířat si nového mazlíčka užívá. Její fanoušci se pod snímkem okamžitě začali dohadovat, o jaké plemeno se jedná. Podle některých jde o italského vodního psa, jiní zase tvrdí, že je to plemeno cockapoo, což je kříženec kokršpaněla s pudlem.

Sama Anička se před pár měsíci na sociální síti svých fanoušků dotazovala, zda jí doporučí nějakého pejska, který je vhodný pro alergiky. Jak vidno, nakonec vybrala a na tom, o jaké plemeno se jedná, koneckonců vůbec nezáleží, hlavní je, že dělá zamilované dvojici radost. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků