Jason Lewis ze Sexu ve městě se bude ženit.

Jason Lewis ze Sexu ve městě se bude ženit. Profimedia.cz

Samec (48) ze Sexu ve městě se bude ženit: Požádal o ruku svou o dvacet let mladší partnerku

Jason Lewis (48) proslul především rolí Smitha Jerroda v Sexu ve městě. V seriálu si získal srdce věčně nadržené Samanthy, ale ve skutečném životě je herec spíš na mladší dámy. Konkrétně na jednu, o dvacet let mladší herečku Liz Godwin, s níž se zasnoubil.

„27. prosince jsem požádal ženu mých snů, aby si mě vzala...učinilo mě to nejšťastnějším mužem na světě,“ napsal Lewis k romantické fotografii, na níž klečí před svou vyvolenou při západu slunce. O snímek se nyní podělil na svém Instagramu.

„Jsem nadšený, že s tebou budu sdílet každý kousíček života, a cítím se požehnaný, že to máš stejně,“ pokračoval.

O zásnubách se rozpovídal i pro časopis People. „Liz mě miluje, když jsem skvělý, ale i když nejsem. Je vždy na mojí straně. Vytváří pro mě prostor, v němž mohu růst a jsem lepším mužem. Když řekla Ano, bylo to pro mě absolutním požehnáním,“ uvedl unešeně.

S plánováním a následným zachycením žádosti o ruku herci prý pomáhali blízcí přátelé. Hvězdný pár se seznámil před lety na večírku v Miami a od té doby jsou nerozluční. Podle Peoplu plánují svatbu na příští rok. Herec byl v minulosti ženatý s herečkou Rosario Dawson, vzali se v roce 2004 a rozešli o dva roky později. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků