Vše se ale nakonec v dobré obrátilo.

Vše se ale nakonec v dobré obrátilo. Foto: archiv Andreje Poláka

Trpěl velkými bolestmi. Místo radosti na dovolené v exotickém ráji zažíval populární herec strašná muka

Začátek dovolené na Bali Andreje Poláka (40) a jeho partnera Maťa odstartoval neslavně. Přítel moderátora do Indonésie neodletěl podle plánu. Letecká společnost ho odmítla přepravit kvůli brzké expiraci jeho pasu. Polák tedy sedl na letadlo a vyjel vstříc novým zážitkům sám s tím, že přítel dorazí, jakmile problém s cestovním pasem vyřeší.

Ani samotný průběh dovolené ale nebyl bez problémů. Herec, který na sebe upozornil rolí homosexuálního souseda ve filmu Vlastníci, se na Bali nepříjemně zranil.

„Vyrazili jsme na západní stranu ostrova nafotit údajně ten nejhezčí západ slunce. Nenapadlo mě nic lepšího než večerní koupání, chvíli jsem se cachtal ve vodě, až jsem šlápl na mořského ježka. Bohužel tihle ježci nejsou tak neškodní, jako ti v Chorvatsku. Mají mnohem delší jehlice, které jsou plné toxinů a člověk hned chytne infekci,“ popisuje Andrej nepříjemný zážitek.

„Nejdřív jsem to neřešil, vždyť to byl jen ježek, navíc mám s sebou celou lékárnu plnou různých prášků, kterými jsem se hned nadopoval. Po dvou dnech se mi ale noha zanítila a bolest byla stále silnější, moje dovezené léky na bolest vůbec nezabíraly, a tak jsem se vydal k místnímu lékaři. Ten mi hned napsal antibiotika a silné prášky na bolest, které dokonce nemají ani v místních nemocnicích. Jsou fakt dobrý, tři dny mě vůbec nic nebolelo a infekce naštěstí odezněla,“ uzavírá spokojeně Polák, který se chvíli bál, že bude muset kvůli zranění dovolenou přerušit. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků