Petr Muk s rodinkou

Petr Muk s rodinkou Profimedia.cz

7 šťastných fotek Petra Muka (✝45) nejen s dcerou: Manželka zpěvákovi, který by oslavil 55. narozeniny, poslala dojemný vzkaz

Petr Muk (✝45) by v úterý oslavil 55. narozeniny. Úspěšný zpěvák nešťastnou náhodou zemřel v květnu roku 2010 na následky udušení.

Fanoušci, ale v první řadě rodina, na něj s láskou vzpomínají. Dojemný vzkaz do nebe mu poslala jeho manželka Eva, která má s Mukem třináctiletou dceru Noemi.

„Již NAVŽDY 45..., přes "okno v nebi" posíláme tento pozdrav nekonečné lásce!“ vzkázala prostřednictvím sociální sítě Eva Muková, která s dcerou žije na Slovensku. Do Česka ale pravidelně jezdí.

"Dostanu se sem několikrát do roka, snažím se brát dceru s sebou, pořád se ještě vídá se spolužáky ze školky. A často jezdíme i do jižních Čech za Petrovou rodinou i jeho dvěma staršími dcerami," nechala se loni pro Super.cz slyšet Eva Muková.

Noemi byla v době smrti tatínka ještě malou holčičkou. Teď už z ní vyrostla velká slečna, na kterou by tatínek byl moc pyšný. Z prvního manželství má Muk dvě již dospělé dcery. Chvilky rodinného štěstí z manželkou Evou a dcerou Noemi si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků