Amber Heard randí s Biancou Butti.

Amber Heard randí s Biancou Butti. Profimedia.cz

Bývalá manželka Johnnyho Deppa po řadě milionářů našla štěstí se ženou: Randí s touto filmařkou, která má rakovinu

Amber Heard (35) nechvalně proslula manželstvím s Johnnym Deppem, kterého před rozvodem obvinila z domácího násilí. Svá tvrzení ovšem nepodložila důkazy a pár se nakonec vyrovnal mimosoudně. Loni Depp žaloval svou bývalou ženu za pomluvu a požaduje v přepočtu 1 126 000 000 korun. Spor stále trvá, ale Amber se jím zjevně nenechala převálcovat.

Po řadě milionářů, včetně Deppa, Elona Muska či obchodníka s uměním Vita Schnabela, byla herečka naposledy spojována s režisérem hororu To, Andym Muschiettim. S novým rokem ale přišla také nová láska a Amber nyní září štěstím po boku filmařky Bianky Butti (38).

S tou se v lednu účastnila i pochodu Women´s March 2020, kde působily jako dvě hrdličky. Amber se nikdy netajila svojí bisexualitou, v minulosti měla dlouhodobý vztah například s umělkyní Tasyou van Ree.

Bianca má na kontě pár dílů reality show a spíše krátké filmy. Bohužel se také potýká s vážnými zdravotními problémy. V roce 2016 jí diagnostikovali rakovinu prsu a boj se zákeřnou nemocí dokumentuje i na svém instagramovém profilu. Úplně první snímek na jejím účtu je selfie pořízené těsně před chemoterapií. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků