Jennifer Aniston a Brad Pitt na snímku, který mezi jejich fanoušky způsobil pozdvižení

Jennifer Aniston a Brad Pitt na snímku, který mezi jejich fanoušky způsobil pozdvižení Profimedia.cz

Aniston! zakřičel Brad, aby upoutal pozornost své exmanželky. Tady shoda svědků diskutovaného momentu končí

Záběry, na kterých si exmanželé Jennifer Aniston (52) a Brad Pitt (57) gratulují k cenám získaným na SAG Awards, doslova obletěly svět. Jde bezesporu o nejdiskutovanější fotky za poslední dobu. Co jim předcházelo?

V zákulisí jakéhokoli předávání cen, v zahraničí, ale i v Česku, se to fotografy čekajícími na příležitost jen hemží. Lidé bývají uvolnění, šťastní ze získaných cen, rozjaření následnou party... a právě momentky je zachycují nejlépe.

V zákulisí SAG Awards byla i fotografka Emma McIntyre, pracující pro Getty Images, která působivé záběry slavných exmanželů zachytila. A popsala, co se dělo.

„Zakřičel: Aniston! Ona se otočila, objali se a vzájemně si gratulovali. Byl to moment dvou skvělých lidí na vrcholu, kteří vzájemně uznávají své úspěchy a jednoduše se rádi vidí. Šlo o působivý okamžik, mohli jste cítit ten respekt mezi těmi dvěma, kteří se znají přes dvacet let a oba ve svém oboru vynikají,“ cituje Daily Mail McIntyre, která vedle zmíněné fotobanky spolupracovala také s publikacemi Rolling Stone, The New York Times, PEOPLE, The Hollywood Reporter, US Weekly, GQ.

Její slova tak jsou v rozporu s údajným zdrojem webu The HollywoodLife, který situaci popisoval takto: „Brad byl v zákulisí první, dokončoval focení, když uviděl, že tam přišla i Jennifer. Opakovaně na ni volal, aby za ním přišla. Volal Aniston, ne Jennifer. Slyšela ho, ale neodpověděla a málem odešla do jiné místnosti, aby se setkání vyhnula. Když konečně upoutal její pozornost, krátce se objali a vyměnili si nějaké zdvořilosti,“ tvrdí.

Shoda panuje snad jen v tom, že Pitt na exmanželku volal příjmením. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků