Anne Hathaway

Anne Hathaway Profimedia.cz

Tomu se říká návrat ve velkém stylu: Anne Hathaway se po narození druhého dítěte ukázala ve společnosti a stálo to za to!

Herečka Anne Hathaway (39) před několika týdny porodila druhého potomka a v neděli už zářila na červeném koberci. Návrat do společnosti pojala ve velkém stylu a ohromila na udílení cen kritiků především svým výstřihem.

Zlatá róba od značky Versace měla výstřih až skoro po pupík a Anne se tak rychle stala středem pozornosti. Po těhotenství na jejím těle nebyly ani památky. Na akci ji doprovodil i manžel Adam Shulman, který byl rovněž jako ze žurnálu.

Anne byla nominovaná v kategorii nejlepší herečka v limitované sérii za seriál Modern Love. V kategorii sice nevyhrála, porazila ji herečka Michelle Williams za Fosse/Verdon, ale i tak se blýskla na pódiu, když předávala jednu z cen.

Anne má syna Jonathana (3) a druhého potomka porodila začátkem prosince. Herečka si bedlivě střeží soukromí a miminko doposud neukázala ani neprozradila jeho pohlaví či jméno. V podstatě ani neoznámila jeho narození, fotografové ji však zachytili, jak jde s manželem a jejich uzlíčkem štěstí z porodnice

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků