StarDance míří do velkého finále.

StarDance míří do velkého finále. Michaela Feuereislová

Kdo vyhraje StarDance? Známe černého koně finálové trojky!

Taneční show StarDance se nezadržitelně blíží do finále. Veronika Khek Kubařová (34), Jakub Vágner (40) a Matouš Ruml (36) si to spolu už v sobotu večer rozdají o titul krále či královny tanečního parketu.

O tom, kdo z nich opanuje jubilejní desátou řadu soutěže, rozhodne porota a především diváci. Boj to bude hodně napínavý, o čemž svědčí i sázkařské kursy. Ty jsou hodně vyrovnané!

Veronika Khek Kubařová ve StarDance

Super.cz

Favoritkou je podle bookmakerů Veronika Khek Kubařová s kursem 2:1. Těsně za ní je s kursem 2,1:1 Matouš Ruml. Jejich šance tak bookmakeři vidí prakticky 50:50. Překvapit ovšem může i rybář Jakub Vágner, který nejprve vyřadil Gabrielu Koukalovou (32) a šokem pak byl i jeho postup přes Kovyho (25). Vágner je s kursem 6:1 až třetí v pořadí, ale divácké hlasy jsou nevyzpytatelné.

„V posledních kolech Jakub Vágner notně zčeřil vody a musíme přiznat, že jsme jeho potenciál dílčím způsobem podcenili. Přeci jen, širokou rybářskou obec jsme během podzimu čekali u rybníků při výlovech, oni místo toho evidentně fandí a podporují svého slavného kolegu. Snad se to dodávek na naše vánoční stoly nijak zásadně nedotkne. Vágner je rozhodně největší překvapení tohoto ročníku, pravděpodobnost, že by ohrozil největší favority, ale příliš reálná není,“ míní Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Matouš Ruml ve StarDance

Super.cz

„Rozdíl mezi Veronikou Kubařovou a Matějem Rumlem vidíme jako minimální, vyhrát mohou oba. V kontextu průběhu celé soutěže i faktu, že ženy neprofesionálky to mají přeci jen trochu složitější, by si ale vítězství více zasloužila princezna Kubařová,“ dodal Hanák.

A kdo vyhraje StarDance podle vás? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Kdo podle vás vyhraje StarDance?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků