Barbora Hodačová Super.cz

Zhubla 10 kilo a letí to ukázat na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe. Česká kráska vypadá v plavkách božsky

Česká Miss 2019, studentka práv Barbora Hodačová (25) bude na světové soutěži Miss Universe bojovat nejen skvělou angličtinou a osobností, ale samozřejmě také tělem. Těsně před odletem ukázala, v jaké je formě.

"Je něco jiného se připravovat v létě a v zimě. V létě člověk nosí kratší věci, v zimě se člověk zabalí do svetru a nepřipadá si tak odhalený. Snad jsem to ale zvládla a nebudu dělat ostudu," řekla Super.cz s úsměvem Bára, která ve čtvrtek odletěla do americké Atlanty.

Bára už před soutěží Česká Miss na postavě pořádně zapracovala. Za rok zhubla deset kilogramů. "Nevěnovala jsem pozornost tolik tomu, co jsem jedla. Zaměřila jsem se na to, přidala cvičení a šlo to," usmívá se.

A jak nyní pracovala na své postavě? "Dvakrát, třikrát týdně jsem ve fitku byla. Osvědčilo se mi kardio. Při běhu, rychlé chůzi a na kole se toho spálí víc. Ale na svaly jsem se soustředila taky. Proto i funkční trénink," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků