Dan s životní partnerkou Zuzanou Kardovou a její dcerou Terezou

Dan s životní partnerkou Zuzanou Kardovou a její dcerou Terezou Foto: Archiv Zuzany Kardové

Nevlastní dcera Dana Nekonečného měla vážnou nehodu. Leží v nemocnici a necítí nohy

Půvabná tanečnice Tereza Kardová, kterou od sedmi let vychovával společně s její maminkou Zuzanou zpěvák Daniel Nekonečný (✝52), měla 16. listopadu nedaleko přehrady Lipno vážnou nehodu. Auto, v němž Tereza jela s kamarádkou, dostalo smyk a skončilo na střeše. Terezu přepravil vrtulník do nemocnice, kde byla okamžitě operována. Její spolujezdkyně byla do nemocnice převezena sanitkou.

Informaci potvrdila její maminka Zuzana Kardová. Tereza leží v nemocnici v Českých Budějovicích a lékaři mají plné ruce práce. Po nehodě prý necítí nohy.

"Bohužel je to tak. Vrtulník ji převezl do Budějovic do nemocnice. Měla zlomených několik krčních obratlů, zranění na hlavě, naštěstí ne vážné. Dnes poprvé hýbla koleny. Jsem šťastná, protože v sobotu mi řekli, že jsou postiženy všechny čtyři končetiny. Levá strana je horší, ale Terka je bojovnice," řekla Super.cz Zuzana.

"Operace se povedla a je to na dobré cestě, jen prý je brzy na to říct, jestli bude chodit, nebo ne," dodala paní Zuzana, která se modlí za zdraví své dcery. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků