Bára Kolářová s manželem Přemkem Vidou

Bára Kolářová s manželem Přemkem Vidou Foto: mauritius.cz

Miss Kolářová se po exotické svatbě vrhla na úpravu hnízdečka lásky

28. března 2011 11:19

Vicemiss 2006 Bára Kolářová (33) řekla "ano" svému dlouholetému partnerovi začátkem roku na exotickém Mauriciu. Letos slaví pár deset let svého vztahu a kromě sňatku se novomanželé rozhodli pro další větší krok v jejich životě. Bára a Přemek se vrhli do rekonstrukce a úprav svého hnízdečka lásky.

„Letos jsme s Přemkem slavili společných deset let. Bydlet jsme spolu začali až po mé účasti v soutěži Česká Miss, právě ta nám umožnila společné bydlení. Vyhrála jsem tehdy roční pronájem bytu a pak už jsme si koupili vlastní hnízdečko,“ vzpomíná Kolářová (33) na společné začátky s manželem Přemkem Vidou.

Po pěti letech v novém bytě se s manželem rozhodli udělat pořádnou rekonstrukci. Za výměnu podlahy prý může jejich pejsek.

„S Přemkem jsme se dohodli, že se po svatbě vrhneme do úprav v bytě a naše bydlení si ještě zútulníme. Celkem velký podíl na tom má i náš pejsek Sidík, který strašně rád běhá po bytě a všude nám už zvládl poškrábat podlahu. Proto jsme se rozhodli i pro výměnu podlahy, “ vysvětluje Bára.

„Moc ráda listuji nejrůznějšími časopisy o bydlení a hledám inspiraci. Chtěla jsem něco odolného a přitom moderního a hezkého, abychom měli bydlení co nejhezčí a současně na podlaze nebylo řádění pejska vidět. V jednom showroomu jsem přesně takovou podlahu našla. A teď v rekonstrukci pokračuju dál,“ dodala Kolářová (33).

Miminko prý s manželem zatím neplánují. "Ještě je čas," dodala půvabná modelka. 

Gabriela Wolfová

Zrušit