Natálie Kotková Super.cz

Štítná žláza je již v pořádku a konečně se cítí fit! Natálie Kotková je štíhlejší než kdykoli předtím

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková (29) je štíhlejší než kdykoli předtím. Měla problém se štítnou žlázou, nyní je již v pořádku a sama má pocit, že je její tělo konečně v rovnováze. Vypadá výborně.

"Byla jsem zavodněná i kvůli nemocné štítné žláze. Poslední dva roky jsem si našla režim, stravu a možná i vyspívám. Není to účelně. Jím normálně, cvičím, dělám jógu. Snad to budu já navždy," řekla Super.cz Natálie. "Psala mi i na sociální síti jedna paní, že jsem vždycky byla hubená a teď mám navíc méně kulatý obličej," dodala.

Natálka už se modelingu věnuje méně, protože se snaží co nejvíce času trávit cestováním. "Nikdy jsem nebyla v zahraničí, nikdy jsem neletěla za modelingem. Sem tam mám focení, ale přehlídky moc ne. Člověk musí říct dopředu, jak to bude mít a já jsem spíš na to cestování, nevím, kde budu za půl roku. Stále ale mám modelingovou agenturu. Jsem spíš takový balíček Natálie Kotková. Cestuju, nějaký ten influencering, fotím, natáčím a do toho mám i nějakou praxi před fotoaparátem. Takže je to takové, kdo si co vybere," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků