Karel Kovář ochotně zapózoval s rodiči.

Karel Kovář ochotně zapózoval s rodiči. Michaela Feuereislová

Takhle vypadají rodiče jednoho z nejúspěšnějších českých youtuberů: Kovy ze StarDance je celý po tatínkovi

Populárního youtubera Kovyho (26) na posledním večeru StarDance přišla podpořit jeho blízká kamarádka, herečka Ester Geislerová, nebo kolega Luboš Kulíšek, který je na youtube scéně známý jako „Luboš Je Celkem Fajn“. Mimo jiné v hledišti zasedla i Kovyho nejbližší rodina, maminka, tatínek a babička.

Jak Kovy zmínil v rozhovorech, v rodině si s oblibou navzájem vymýšlí zvířecí přezdívky. „Můj táta je Ježek, bratr je Bobr a takhle to pokračuje dál. Maminka je Bobeš. Myslím, že měla na nějaké akci zelenou kapuci a od té doby se to s ní táhne. Jsou to letité, historické, zapomenuté původy těchto přezdívek,“ usmíval se youtuber, kterému v rodině neřeknou jinak než Králík.

Pátý večer StarDance a Kovyho tanec

Česká televize, Super.cz

Podpory rodiny si Karel užívá, stejně jako jeho tanečnice Veronika Lišková. V hledišti seděla její sympatická maminka, která se v jednu chvíli dokonce mihla na kameře. Je až neuvěřitelné, jaká je mezi ní a tanečnicí Veronikou podoba. Na druhé straně Kovy, který i s rodiči ochotně pózoval fotografům, jako by z oka vypadl svému tatínkovi.

Vše o Kovym a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků