Moc často se na veřejnosti nesměje, ale smysl pro humor Victorii Beckham neschází.

Moc často se na veřejnosti nesměje, ale smysl pro humor Victorii Beckham neschází. Profimedia.cz

Victoria Beckham hodila nohu nahoru a ukázala nejen flexibilitu, ale i smysl pro humor

Victoria Beckham (47) okořenila svůj instagramový účet osvědčenou pózou s nohou nahoře. Tentokrát záběr nepořídila v soukromí domova či hotelového pokoje, ale v restauraci. Lidé kolem se asi hodně divili, co to britská návrhářka při čaji vyvádí.

Že je díky józe velmi pružná, ale také zábavná, a navíc se o vtip ráda podělí s fanoušky, prokázala v komentáři ke svému videu. „Opouštím New York. Mám dobrý pocit z diváků Rockettes, držte palce!“

The Rockettes je taneční skupina, jejíž založení sahá do 20. let minulého století a stylově jde o mix baletu, jazzu, kankánu či moderního tance. Jedním z výrazných prvků choreografií je vyhazování nohou tanečnic do vzduchu - což právě Victoria parodovala.

S nohou nahoře se Beckham nechala vyfotit už víckrát, během lakování si nehtů nebo psaní smsky. Její póza se následně stala vděčným námětem parodií.

Victoria v červenci oslavila dvacetileté výročí manželství s někdejším fotbalistou Davidem Beckhamem (46). Na to konto dala několik rozhovorů, v jednom z nich se jí moderátor Joy Behar zeptal, co se jí na manželovi líbí. „Nejen že je to evidentně krásný muž, ale David je především skvělý manžel a úžasný otec, a svou pílí velká inspirace pro nás všechny. Mám štěstí, že jsem v něm našla spřízněnou duši,“ odpověděla. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků