Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim

Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim Michaela Feuereislová

Svalovec Lucie Bílé se rozněžnil: Tenhle zamilovaný vzkaz poslal své lásce po jejím zpěvu na mši za Karla Gotta

Partner zpěvačky Lucie Bílé (55) Radek Filipi byl dojat tím, jak jeho láska zvládla dojemně zazpívat na zádušní mši za Karla Gotta (✝80) v katedrále svatého Víta.

Urostlý testosteronový obr zpěvačku na Instagramu pochválil a poslal jí slova plná obdivu.

„Miluji a obdivuji svoji lásku po včerejším smutném dni ještě víc než kdykoli před ním, je to nejsilnější, a přitom nejcitlivější bytost, jakou znám. Viděl jsem, jak bojuje s emocemi, se smutkem, s bolestí, a přitom zpívá s takovou láskou a křehkostí, až mi to bralo dech,“ nechal se slyšet Radek Filipi.

Záznam: Zádušní mše za Karla Gotta v katedrále sv. Víta

Super.cz

Bílá Gottovi na rozloučenou zazpívala píseň Ave Maria, což bylo jeho přání. Ona sama odchod svého blízkého přítele a kolegy nesla velmi těžce a ještě v pondělí se z něj vzpamatovávala.

„První krok je těžší, než jsem si myslela. Nevím, jak začít. Jak se pustit do práce, jak se zase s lehkostí smát. Kája mě jednou namaloval jako silnou bojovnici, a já ho teď nechci zklamat. Miloval život a já ho miluji stejně tak. S láskou a úctou uzavírám tímto naše smutné a bolestné téma a od zítra začínám oslavovat život,“ nechala se slyšet Lucie Bílá, která zároveň ukázala obraz, který jí kdysi Gott věnoval. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků