Tohle porota nečekala! Video: TV Prima

„Umím zpívat“, dušovala se v Talentu studentka operního zpěvu. Pak si ale utrhla pořádnou ostudu

Show Česko Slovensko má talent přinese v dalším díle spoustu povedených i těch méně vydařených čísel, která ke castingovým kolům neodmyslitelně patří.

Třiadvacetiletá Denisa si také troufla oslnit diváky svým talentem. Devět let studovala operní zpěv, a tak se slovy „umím zpívat“ sebevědomě nastoupila před čtyřčlennou porotu ve složení: Jakub Prachař (36), Marta Jandová (46), Jaro Slávik (46) a Jiřina Bohdalová (89), která zaskakuje za slovenskou herečku Dianu Mórovou (50).

S celosvětovým hitem Shallow, který proslavili herec Bradley Cooper (45) a zpěvačka Lady Gaga (34), ale mladá operní pěvkyně neoslnila, právě naopak. Podle pohledů poroty a následným červeným křížkům, kterými zpěvačku ohodnotili, je patrné, že pěvecká kariéra není směr, kterým by se měla nadále ubírat.

Dokonce i paní Bohdalová, která v hudbě není takový profesionál, jako například přísedící Marta Jandová, nedokázala během vystoupení udržet svůj neutuchající úsměv a její výraz mluvil za vše. Podívejte se ve videoukázce. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků