Dětský pokoj Sabinu šokoval. Video: TV Nova

Na lesbickou mámu čekalo ve Výměně 6 dětí a chaos v pokojíčku. Podívejte se, co ji naštvalo

Příští Výměna manželek přinese dva naprosto odlišné světy. Na jedné straně lesbický pár z Teplic, který vychovává jedno dítě, na druhé straně velká rodina čítající devět členů.

Markétu (36) z Brna trápí, že se od manžela Michala (28) necítí doceněná, a přitom jsou ve svazku teprve dva roky. Navíc se musí starat o šest dětí, které jí dávají pořádně zabrat, a jako by toho nebylo málo, domácnost s nimi sdílí i manželova sestra Alžběta (37).

Sabinu při běžné kontrole pokoje čekalo nemilé překvapení v podobě nepořádku. "Válí se tady učení a sešity. Jak se ty děti učí? Jsou tady mezi tím deodoranty, pasta, malování. Děti dělají to, co dělají rodiče, a ten rodič je od toho, aby tomu dítěti dával příklad," rozčilovala se vyměněná manželka ve videu.

Ve druhé rodině se nedoceněná Markéta ocitne v bytě lesbiček. Sabina (27) a Martina (34) společně vychovávají Sabinina syna Tadeáše (6). Pár tvoří dva roky, obě předtím milovaly muže, ale po čase zjistily, že jejich vztahy nefungují a začaly dávat přednost ženám. Přestože se cítí jako každá jiná rodina, okolí je občas odsuzuje. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků