Demi Moore s bývalým manželem Ashtonem Kutcherem

Demi Moore s bývalým manželem Ashtonem Kutcherem Profimedia.cz

Nevěra, sex ve třech a potrat: Takhle Ashton Kutcher reagoval na zpověď bývalé manželky Demi Moore, která na něj práskla všechno

Demi Moore (59) se ve své nové knize Inside Out zpovídá z mnohých bolestí z minulosti, od náročného dětství s matkou alkoholičkou, přes znásilnění v 15 letech, až po kapitolu určenou bývalému manželovi, herci Ashtonu Kutcherovi (43).

Moore v knize rozebírá exmanželovu nevěru, popisuje, jak mu splnila přání mít sex ve třech, nebo přiznává bolestivý potrat. Ashton nejprve na obsah knihy nereagoval, Demi dokonce svěřila, že s ním obsah probírala, než knihu vydala. Nicméně po hercově nedávnému tweetu není úplně tak jasné, jestli dopředu tušil, co všechno se na něj svět dozví.

„Měl jsem připravený opravdu velmi nevlídný tweet. Pak jsem se ale podíval na svého syna, dceru a svou ženu a vymazal jsem ho,“ napsal na Twitteru herec, který má s Milou Kunis (38) dceru Wyatt (4) a syna Dimitriho (2).

„Život je dobrý,“ doplnil svůj tweet o pozitivní slova a setkal se s velmi kladnými reakcemi od fanoušků.

„Tvůj přístup ukázal, kdo skutečně jsi, to žádná kniha nezmění,“ komentoval hercovu reakci jeden z nich.

Kutcherovo vyjádření bylo hodně očekávané a pochopitelné, sama Moore se nechala slyšet, že se bojí reakcí lidí, které do knihy zahrnula. Vzhledem k šokujícímu obsahu se není čemu divit. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků