Herečka ukázala zásnubní a snubní prsten.

Herečka ukázala zásnubní a snubní prsten. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Čerstvě vdaná Adéla Gondíková: S úsměvem od ucha k uchu se poprvé pochlubila snubním prstýnkem!

Ve skvělé náladě a s úsměvem na rtech. Jinak Adélu Gondíkovou (49) v poslední době nepotkáte. Herečka sice tentokrát vyrazila do společnosti bez svého manžela Jiřího Langmajera (56), i tak ale sršela dobrou náladou.

Na otevření obchodu s luxusní přírodní kosmetikou se herečka setkala s kolegyněmi Danielou Šinkorovou, Mahulenou Bočanovou a Bárou Mottlovou. Vedle holčičího štěbetání přišlo slovo i na veselku, kterou Gondíková s Langmajerem začátkem léta uspořádala. Přestože už do společnosti jako manželé zavítali, prstýnkem se Adéla ještě nepochlubila.

Čerstvě vdaná herečka se ale tentokrát nenechala příliš přemlouvat a svůj nový šperk, který jí zdobí prsteníček předvedla. Vedle zásnubního kroužku s velkým kamenem nosí od července prsten z bílého zlata osázený kameny. Přestože se Gondíková, která již byla vdaná za hudebníka Ondřeje Brouska, s nímž má také dceru Nelu, další svatbě dlouho bránila, nakonec podlehla. Na svatbě vypadala jako princezna a užila si ji spolu s rodinou a dalšími asi 300 hosty

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků