Aaron Carter

Aaron Carter Profimedia.cz

Problémový bratr člena Backstreet Boys trpí řadou mentálních poruch: Na léky odkázaný zpěvák našel zálibu ve zbraních

Zpěvák Aaron Carter (31) není zrovna vzorem ctnosti, už v minulosti byl obviněn z užívání drog a trpěl psychickými problémy. Nyní znovu otevřeně promluvil o svém stavu a fanoušky diagnózou šokoval.

Mladší bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys trpí mnohočetnou poruchou osobnosti, bipolární poruchou, akutními úzkostmi a manickými depresemi. Svěřil se v ukázce k nadcházejícímu dílu pořadu The Doctors, kde také ukázal pytlík plný předepsaných léků.

„To je teď moje realita, nemám co skrývat,“ uvedl. Když byl však tázán, jestli někdy v minulosti užíval léky, tvrdil, že pouze v případě operace zubů, na utišení bolesti.

Před dvěma týdny si zpěvák obstaral zbrojní pas a pořídil si několik zbraní. Aaron má zálibu ve střelbě od té doby, co údajně zdědil na 500 zbraní po svém zesnulém otci, bývalém vojenském veteránovi.

Carter sám tvrdí, že jeho mentální stav je stabilní, v průběhu života si prošel několika bankroty, přišel o sestru, několikrát se zhroutil a skončil v léčebně.

Minulý týden se však nedostavil k soudu, kde se konalo slyšení ve věci dočasného zákazu přiblížení jeho bývalé partnerky Liny Valentiny, která ho měla napadnout a vyhrožovat mu smrtí

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků