Katku Klausovou čeká nejspíš další operace a dva měsíce domácího vězení.

Katku Klausovou čeká nejspíš další operace a dva měsíce domácího vězení. Michaela Feuereislová

Dva měsíce musela být kvůli brutálnímu zranění zavřená doma. Nyní se Klausová ozdobila štrasem a vyrazila s berlí mezi lidi

Poslední dva měsíce byla Kateřina Klausová (29) kvůli svému zranění upoutána doma. Nyní, když se zbavila sádry, napravuje společenský deficit.

Herečka a zpěvačka si nenechala ujít zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Week. V prostorách pražské Invalidovny se musela pohybovat o francouzské holi, ale byla šťastná, že může být opět mezi lidmi.

Na akci, kde je v módě prakticky všechno dovoleno, Kateřina oblékla své oblíbené metalické kalhoty, které doplnila klasickou bílou košilí.

Kateřina Klausová promluvila o nepříjemném zranění.

Super.cz

Do vlasů si zapletla náhrdelník, jenž si pořídila ve španělském řetězci Zara. Katka si dělala legraci, že už jí chybí vyzdobit jen její berle. „Musím si je nechat nastříkat na stříbrno,” smála se.

Pravdou ale je, že ne vždy je Klausové do smíchu. Zranění, které si způsobila poté, co ji v noci pronásledovala parta rozjívených puberťáků, herečku velmi trápí. Roztříštěný kotník se velmi špatně hojí. „Vypadá to, že budu muset znovu na operaci a pobudu si zase další dva měsíce doma,” uvedla posmutněle. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků