O Margaret Qualley nejspíš ještě hodně uslyšíme.

O Margaret Qualley nejspíš ještě hodně uslyšíme. Profimedia.cz

V nové tarantinovce sváděla Brada Pitta, ve skutečnosti prý dcera Andie MacDowell randí se známým komikem

V nové tarantinovce Tenkrát v Hollywoodu se to hemží nejen slavnými herci, ale i jejich dětmi. Ve snímku se blýskla například dcera Bruce Willise (66) a Demi Moore (59) Rumer (31), dcera Umy Thurman (51) a Ethana Hawka (48) Maya Hawke (21) nebo dcera Andie MacDowell (61) Margaret Qualley (24).

Margaret zaujala v roli rozverné hipísačky Pussycat, která sváděla Brada Pitta (57). V poslední době je o ní ale slyšet i díky jiným projektům. Herečka, která si vysloužila nominaci na cenu Emmy za roli v minisérii Fosse/Verdon, je mimo jiné také nadanou tanečnicí a modelkou.

Co se jejího soukromého života týče, randí prý s komikem Petem Davidsonem, který proslul nejen působením v show Saturday Night Live, ale především vztahem, zásnubami a následným rozchodem s Arianou Grande. Měl také románek s mnohem starší herečkou Kate Beckinsale, ale to už je prý všechno minulost.

S Qualley údajně randí už měsíce a podle US Weekly je z něj herečka nadšená. Vypadá to, že o Margaret ještě hodně uslyšíme, ať už ve spojitosti s její prací, nebo milostným životem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků