Takhle své přednosti předvedly dámy českého šoubyznysu.

Takhle své přednosti předvedly dámy českého šoubyznysu. Foto: super.cz/Michaela Feuereislová

To by Jágr koukal! Kopřivová dorazila na finále České Miss skoro polonahá a nebyla sama: Kdo měl ještě výstřih jako vrata?

Pořádně hlubové dekolty předvedly na finále České Miss a Miss Universe Slovenska bývalá expartnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (30), ale také třeba bývalá královna krásy Lucie Hadašová (35).

Kopřivová oblékla šaty z hedvábného sametu s hlubokým dekoltem a vysokým rozparkem doplněné zlatým páskem s perlami od sourozenců Ponerových, Hadašová vynesla fialkový model od návrhářky Sandry Markové, ve kterém hrály hlavní roli její bujné vnady.

Nikol Švantnerová (28) zvolila bílé korzetové šaty vyšívané zlatými flitry s atypickým rozparkem rovněž od sourozenců Ponerových. Od návrhářky Sandry Markové oblékly šaty také Karolína Mališová nebo instagramová hvězda A.N.D.U.L.A.

Nejen výstřihy oslnily ale i Nela Slováková, Dominika Mesarošová, Nikola Buranská i Agáta Prachařová. Přesvědčit se můžete v naší galerii.

O tom, která z dívek se stane Českou Miss a Miss Universe Slovenské republiky se rozhodne už za několik okamžiků. Budeme znát také absolutní vítězku, tedy Československou Miss 2019. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků