Finalista Muže roku Václav Kršňák požádal na pódiu svoji přítelkyni o ruku. Super.cz

Žádost o ruku v přímém přenosu: Během volné disciplíny navlékl finalista Muže roku své přítelkyni zásnubní prsten

S číslem 2 soutěžil ve finálové dvanáctce Muže roku devětadvacetiletý kuchař Václav Kršňák. Ocenění si sice domů neodvezl, ale na slavnostní večer bude možná vzpomínat ještě víc než soutěžící, kteří skončili na prvních příčkách.

Vašek totiž v rámci volné disciplíny, kdy tančil se svojí přítelkyní Dominikou, požádal svoji lásku o ruku. A ona řekla ANO. "Vyhrál jsem tu svoji cenu, kterou jsem získat chtěl, a jsem teď úplně nejvíc spokojený," svěřil Super.cz Vašek, který rozhodně neimprovizoval, ale vše měl dopředu promyšlené.

"Chtěl jsem to udělat trochu jinak než ostatní, na dovolené je to sice taky hezké, ale já jsem takový extremista, tak mi to na pódiu, kde jsme spolu vystupovali jako taneční pár, přišlo fajn," upřesnil Vašek, jehož žádost o ruku neviděl pouze plný sál náchodského divadla, ale také sledující přímých přenosů na sociálních sítích Muže roku a TV Prima.

Svatba prý bude určitě do roka a do dne, Vašek už vymýšlí i místo. "Rád bych, aby to bylo někde na venkově na ranči. Taky bych tam chtěl podobné předtančení a určitě to bude trošku jiná svatba. Možná přicváláme před oltář na velbloudech," smál se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků