Jason Momoa se na oslavě potkal s Emiliou Clarke.

Jason Momoa se na oslavě potkal s Emiliou Clarke. Profimedia.cz

Takový konec Hry o trůny by si fanoušci přáli: Tento snímek z oslavy hercových narozenin je hitem internetu

Svalovec Jason Momoa oslavil o víkendu předčasně 40. narozeniny, a že to byl pořádný mejdan, si fanoušci mohli prohlédnout ve videu na hercově YouTube kanálu. Nechyběli hvězdní hosté, spousta piva, obří dort, ale z jednoho konkrétní hosta byli fanoušci speciálně u vytržení.

Nebyl jím nikdo jiný než herečka Emilia Clarke, představitelka Daenerys Targaryen ve Hře o trůny. Právě Momoa v první sérii ztvárnil její lásku Khala Droga, se kterým plánovala ovládnout Západozemí. Drogo však nepřežil první sérii, a tak se díla chopila Matka draků sama.

Jelikož řada fanoušků nebyla spokojena s koncem osmé, závěrečné série fenoménu, je jasné, že by si pro své oblíbené role představovali lepší konec. A ten jim herci tak trochu dali, když sdíleli snímek, jak se objímají a usmívají od ucha k uchu.

„Vedle tebe si přijdu malinká pouhé dvě stopy,“ napsala herečka k fotce, kterou se pochlubila na Instagramu a herci ještě jednou dodatečně popřála. Přidala fotku v obří vaně s přáním: „Přeji ti obří vanu plnou štěstí na další rok,“ doplnila.

Sledující v komentářích začali úplně šílet. „Jste tak roztomilí,“ zněl jeden z 15 tisíc komentářů. „Moje srdce fanouška Hry o trůny křičí radostí,“ napsal jiný. Fotky si vysloužily už téměř 4,5 miliónu lajků. Ostatně, uznejte sami, nebyl by to dokonalý konec oblíbeného seriálu, kdyby tito dva společně usedli na Železný trůn? 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků