Zuzana Norisová je první známou hvězdou nové řady Tváře.

Zuzana Norisová je první známou hvězdou nové řady Tváře. Foto: archiv TV Nova

Máme se na co těšit: V nové sérii Tváře se objeví sexy Slovenka, která tančila i ve StarDance

Již na podzim se na obrazovkách opět objeví oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas. Televize Nova nyní odhalila první z hvězdných jmen, na která se mohou televizní diváci začít těšit. Své herecké, pěvecké a taneční dovednosti předvede Zuzana Norisová (42).

Krásná Slovenka, která vždy oplývá skvělou náladou a energií, se nejvíce těší na masky, díky kterým se bude týden co týden stávat někým úplně jiným.

„Zatím převládají pozitivní pocity, nervozita se naštěstí ještě nedostavila. Těším se vždy, když přichází nějaká radostná práce. Teď mi najednou docvakává, že se to asi právě děje,“ svěřila se herečka.

Ta má velkou podporu také ve své rodině a u dcery, takže rozhodování, zda nabídku přijmout, pro ni bylo o něco jednodušší.

„Dcera mi jen řekla – maminko, určitě do toho jdi, musíš do toho výtahu, já to chci vidět. Velmi se těší. Spoustu řad jsme sledovaly spolu, měla jsem v nich mnoho známých, například kamarádku Mišku Badinkovou,“ prozradila Norisová, která se dokonce se svou kolegyní, která účinkovala v předešlé řadě, radila.

„Zavolala jsem jí a ona také říkala, ať do toho jdu, že je to fajn,“ prozradila Zuzana, pro kterou není účast v televizní show novinkou. Svůj elán a taneční nadání před několika lety předvedla v soutěži StarDance, kde se probojovala až do finále a za královnou parketu Danou Batulkovou (63) skončila druhá. 

Máte rádi Zuzanu Norisovou?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků