Kim Kardashian podle fanoušků kvůli této róbě podstoupila operační zákrok.

Kim Kardashian podle fanoušků kvůli této róbě podstoupila operační zákrok. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Fanoušci mají jasno, Kim Kardashian si podle nich nechala vyndat žebra. Nikdy jsem necítila takovou bolest, svěřila hvězda

Je to dva měsíce, co na prestižní módní událost Met Gala Kim Kardashian oblékla róbu od Thierryho Muglera. Okamžitě se objevily spekulace o tom, že si Kim (40) nechala odstranit žebra, aby docílila tak úzkého pasu, jaký v šatech měla. Hvězda sama se na adresu zvěstí také vyjádřila.

„Ani nevím, že je něco takového možné,“ svěřila WSJ Magazine v rozhovoru. Doplnila také, že její velmi útlý pas byl výsledkem korzetu Mister Pearl, který oblékla pod silikon a hedvábí, ze kterých byly šaty zhotoveny.

„Nikdy jsem necítila větší bolest. Musím vám ukázat fotky, jak moje tělo vypadalo, když jsem ho sundala. Měla jsem otlaky na zádech i břiše,“ uvedla a doplnila, že žebra zůstala na místě, ale ona sama se musela naučit v šatech dýchat.

Podstoupila dokonce lekce dýchání v korzetu od výrobce Mister Pearl. „Naučila jsem se od tohoto génia tolik o módě, bylo to umění. Stálo to za to! A byl to jen začátek kouzelně inspirativního spojení,“ svěřila už v minulosti.

O Kim a proměnách jejího těla se hojně spekuluje, paradoxně sama hvězda žádné zákroky nikdy nepřiznala, i když i slepec by nejspíš poznal, že na jejím těle zbývá už jen pramálo původního. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků