Dominika Myslivcová předvedla opravdu hodně hluboký dekolt.

Dominika Myslivcová předvedla opravdu hodně hluboký dekolt. Michaela Feuereislová

Dobrý den, kůzlátka ven: Takhle se ve Varech prsila růžová sexbomba Dominika Myslivcová

Film ještě nenatočila, ale to neznamená, že by její audiovizuální počiny nikdo neznal. Milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová (27) se proslavila videem portugalské verze skladby „Barbie girl", které má přes 70 milionů zhlédnutí. V češtině videem „Pink rap", to má přes 7 miliónů zhlédnutí. O tom by si mohli někteří nezávislí filmaři nechat jenom zdát.

To je jen informace pro ty, kteří by soudili, že na karlovarském festivalu neměla blonďatá sexbomba vůbec co dělat. A navíc byla i pastvou pro oko. Dominika Myslivcová obešla několik večírků, kde vždy zazářila a pánové mohli na jejích dekoltech oči nechat. Jestli byla v kině, nevíme.

Záznam: Hvězdy na zakončení 54. ročníku MFF KV

Super.cz

Jedním z nejodvážnějších dekoltů se v šatech ve své typické barvě pochlubila na slavnostním zakončení filmového festivalu. Kůzlátka provětrala i na Moët párty, kam zvolila róbu od Ponerů, která výjimečně růžová nebyla. A to, že si přece jen vzala s sebou podprsenku, zase ukázala na párty známé automobilky, kdy by bez ní v transparentním modelu provokovala až moc. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků