Nelly má plány na léto jasné.

Nelly má plány na léto jasné. Herminapress

Léto prožije v zahraničí: Půvabná zpěvačka Nelly Řehořová prozradila, proč pláchne na prázdniny na Maltu

Před necelým měsícem oslavila zpěvačka Nelly Řehořová plnoletost. My jsme oblíbenou zpěvačku navštívili na posledním představení muzikálu Kvítek mandragory v Divadle Broadway a zeptali se jí, jaké má plány na letošní léto.

„Letošní dovolenou strávím hlavně studiem angličtiny. Chtěla bych se v ní zdokonalit, a tak jsem si vybrala jazykový kurz na Maltě,“ sdělila nám Nelly. Na Maltě však nestráví celé dvouměsíční prázdniny, čeká ji také koncertování s kapelou na festivalech.

„Začátkem července vystoupím na Prima Festu na Vysočině, a až se vrátím z Malty, tak podniknu takové krátké výlety do Itálie a Rakouska. Takže to budu mít vyvážené – užiju si moře i hory,“ dozvěděli jsme se od Nelly, která, ač oslavila 18.narozeniny, k bujarým večírkům netíhne.

„Pivo mi nechutná, ale celkově alkohol moc nemusím, ale když už, tak víno,“ dozvěděli jsme se od zpěvačky, která má cestovatelské sny. „Láká mě Japonsko, protože je to země protikladů. Zajímá mě jejich kultura, chrámy příroda, ale i moderní města,“ práskla nám herečka, která se těší na volno. „Ležet, spát, nejlíp někde daleko od civilizace, v nějakým srubu v lese, nebo v horách, kde nebude signál,“ dodala závěrem svou představu o ideální dovolené půvabná Nelly. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků