Kylie Minogue má oči jen pro partnera Paula Solomonse.

Kylie Minogue má oči jen pro partnera Paula Solomonse. Profimedia.cz

Kylie Minogue je přesvědčená, že po padesátce konečně našla pravou lásku. Díky tomuto fešákovi

S kreativním ředitelem magazínu GQ Paulem Solomonsem (44) randí Kylie Minogue (52) už víc než rok a zdá se, že každým dalším dnem se utvrzuje v tom, že konečně našla toho pravého. Zpěvaččino vyznání chytlo za srdce nejednoho jejího fanouška.

Každý si totiž ještě dobře pamatuje, jak to dopadlo s někdejším snoubencem Minogue, o 19 let mladším Joshuou Sassem. Ten ji měl údajně podvádět, načež ho Kylie vyhodila z domu. A s ním, minimálně na nějaký čas, i ambice na svatbu, jak se ukázalo. Partnerské štěstí jí tak všichni její příznivci jen přejí.

„Kdo říkal, že ve zralém věku nemůže být člověk sentimentální a romantický? Zejména když najde pravou lásku. Jsem velmi vděčná a šťastná, že tohle teď prožívám,“ řekla zpěvačka webu The Daily Mirror.

Už loni přitom uvedla, že intenzita citu ji samotnou zaskočila. „Zrovna když přemýšlíte o tom, jestli se to vůbec někdy stane, vás to takhle překvapí,“ řekla na konto vztahu se Solomonsem. Zkrátka i u ní platilo staré dobré, že když to člověk nejmíň čeká, seznámí se. Tak snad jí to konečně vyjde. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků