Zpěvačka sdílela dojemnou fotku.

Zpěvačka sdílela dojemnou fotku. Foto: facebook L.Vondráčkové

Poslední sbohem Kanadě: Lucie Vondráčková se i se syny po 8 letech rozloučila s druhým domovem!

Po osmi letech musela Lucie Vondráčková (41) zabalit svůj život do pár kufrů a vydat se vstříc novému osudu. Zpěvačka musela totiž podle rozhodnutí soudu vrátit na konci školního roku syny Matyáše (7) a Adama (4) do Česka, kde nyní jejich otec Tomáš Plekanec (38) s novou partnerkou Lucií Šafářovou (34) žije.

Poslední dny v Kanadě nebyly lehké, a to nejen pro zpěvačku. Se svým domovem se museli rozloučit i její dva synové, kteří se v zemi javorových listů narodili a do Česka létali jen několikrát za rok na návštěvu za prarodiči. Podle informací Extra.cz jsou už chlapci se svým otcem v Česku.

Lucie Vondráčková pekla v Kanadě poslední bábovku.

Facebook L. Vondráčkové

Vondráčková nyní sdílela jejich společné a velmi dojemné foto, na kterém se jasně všichni tři se svým domovem loučí. Přestože poslední okamžiky v Kanadě musely být pro Vondráčkovou, která si na zemi zvykla, těžké, má vedle sebe dva skvělé kluky, kteří jí dělají neustále radost. A vedle toho se může těšit z velké podpory fanoušků, kteří ji pod fotkou okamžitě zasypali pozitivními komentáři a přáními šťastné nové cesty životem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků