Mark Ronson se na svatbě Toma Cruise a Katie Holmes celkem předvedl.

Mark Ronson se na svatbě Toma Cruise a Katie Holmes celkem předvedl. Foto: super.cz/Profimedia

Veselky jsou holt náročná disciplína: Neuvěříte, co vyvedl slavný hudebník před lety na svatbě Toma Cruise a Katie Holmes

Hudební producent Mark Ronson (43) proslul jako autor hitů Valerie od Amy Winehouse, Uptown Funk od Bruna Marse nebo Nothing Breaks Like a Heart od Miley Cyrus a dalších. Nyní se svěřil s trapným zážitkem, který se mu přihodil na svatbě Toma Cruise (59) a Katie Holmes (42).

Svatba se odehrála v roce 2006 na hradě Odescalchi Castle u italského Bracciana a Cruise si najal Ronsona jako dýdžeje. Mark přiznal, že nedokázal ani spočítat, kolik drinků vypil během svého setu. Když dohrál, uvědomil si, že je úplně pod obraz.

„Hodně jsem se opil. To se mi stává, když hraji. Neuvědomuji si, že jsem opilý, tak prostě piju dál,“ svěřil se britskému The Mirror a pokračoval.

„V momentě, kdy muzika přestala, se se mnou všechno začalo točit a já jsem pozvracel celý hrad. Bylo to na italském venkově a bylo to velmi neslušné. Omlouvám se Tomovi,“ zastyděl se hudebník a doplnil, že svatba byla jinak nádherná. Marka ostatně nepotkalo nic, co by se na svatbách běžně nestávalo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků