Finalistky České Miss se ukázaly v bikinách. Zleva Tereza Bagarová, Martina Antošová a Karolína Kokešová

Finalistky České Miss se ukázaly v bikinách. Zleva Tereza Bagarová, Martina Antošová a Karolína Kokešová Michaela Feuereislová

To jsou ony, finalistky České Miss poprvé v plavkách a bez retuše! Zvolte si i vy nejkrásnější dívku Česka

Tady je máte v celé jejich kráse. Finalistky České Miss 2019 vyrazily na soustředění na řecký ostrov Kréta a za sebou mají první focení plavkových modelů. Pro některé z nich je to premiérová zkušenost s modelingem, většina ale už má první krůčky za sebou.

"Je to pro mě úplně něco nového, nemám žádné zkušenosti," řekla Super.cz finalistka Karin Křížová, jediná blondýnka v soutěži. Naopak spoustu zkušeností má Karolína Kokešová, která pracovala jako modelka hodně v zahraničí, kde sklízela jeden úspěch za druhým.

O tom, která z dívek se stane novou Českou Miss, rozhodne 25. srpna nejen odborná porota, ale také televizní diváci. Soutěž se vrací zpět na televizi Prima, která odvysílá finále. Uskuteční se v Hudebním divadle v Karlíně.

Volit se bude nejen nejkrásnější Češka, česká soutěž krásy se spojila s tou slovenskou, a diváci tak uvidí soutěžit šest Češek a šest Slovenek. 

Která z dívek by se podle vás měla stát Českou Miss?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků