Barbra Streisand

Barbra Streisand Profimedia.cz

Podivný snímek rozdělil fanoušky Barbry Streisand: Na této fotce je toho tolik špatně, píší někteří

Zvláštní, či minimálně netypický. Takový je poslední instagramový příspěvek zpěvačky a skladatelky Barbry Streisand (77), který rozdělil její fanoušky. Na fotce jsou tři psíci rasy Coton de Tulear, stojící na pomníčku u hrobu jejich předchůdkyně Samanthy.

„Dvojčata Scarlet a Violet uctívají svou mámu (spolu se sestřenicí Fanny uprostřed),“ napsala zpěvačka k fotce. Zmíněná „dvojčata“ jsou klonem Samanthy, jak Streisand objasnila ve svém loňském příspěvku pro New York Times.

„Ztrátou drahé Samanthy po společných 14 letech jsem byla tak zničená, že jsem chtěla, aby se mnou nějakou cestou byla dál. Bylo jednodušší nechat Sammie odejít, když jsem věděla, že její část zůstane naživu, něco z její DNA,“ objasnila pohnutky.

Zatímco někteří zpěvaččini fanoušci vyjadřují podporu a píší, jak se jich snímek dotýká, jiní kroutí hlavou. „Na této fotce je toho tolik špatně,“ píše jeden z komentujících a další přidává: „Ale no tak, tohle není normální. Postavit je na náhrobek. K uctění? Radši jim hoď míček a nech je hrát si, jsou to psi,“ zní další ze vzkazů autora, který se s počínáním Streisand neztotožňuje.

Fotka, která rozpoutala na zpěvaččině profilu diskuzi

Streisand své psíky miluje. Tohle je příspěvek k narozeninám jednoho z nich

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy birthday Fanny

Příspěvek sdílený Barbra Streisand (@barbrastreisand), Kvě 3, 2019 v 9:43 PDT

Barbra Streisand a její mazlíci

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků