Mikolas Josef zpívá tentokrát španělsky.

Zaznamená stejný úspěch jako Despacito? Tenhle letní hit Mikolase Josefa se vám vryje pod kůži

Tahle píseň zvedne ze židle každého. Mikolas Josef (26) vypustil do světa svůj sedmý singl, který z hlavy jen tak nedostanete. Mladý zpěvák, který zaznamenal také úspěch na Eurovizi, kde loni vybojoval šesté místo, nazpíval letní hit s názvem Acapella, na kterém pracoval čtyři roky.

„Jsem obrovským fanouškem latino kultury. Hrozně rád jezdím hrát pro jižanské národy, lidi tam mají v sobě těžko popsatelnou energii, která byla inspirací právě pro píseň Acapella,“
okomentoval vznik písně Mikolas, který zpívá v této písni také španělsky. Nahrávání singlu probíhalo v Torontu, Londýně, Barceloně, Praze nebo v Los Angeles a na songu spolupracoval Mikolas s umělci 12 různých národností.

„Náklady byly opravdu obrovské, protože už během úvodních připrav ve studiu v Kanadě Acapella nadchla spoustu velkých lidi z branže, ti ji pustili jiným slavným lidem, kteří pak za mnou přiletěli do Ameriky, a třeba Frankie J, který má v kapse nominaci na Grammy, přivezl další nápady. A zaplať pánbůh, že tyhle možnosti nám svět nabízí a můžeme konečně i my na tuhle hudební úroveň dosáhnout, svěřil zpěvák s tím, že v hitu s ním zpívá i panamsko-kanadský zpěvák Fito Blanko.

„Natáčeli jsme hlavně v Barceloně, taky v Praze a v Thajsku, přivezli jsme lidi ze všech koutů světa. K mému zajetému týmu jsem nabral nové talenty a stálo to za to,“ dodává Mikolas o videoklipu, který sám režíroval. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků