Tori Spelling a Jennie Garth jsou nejen kolegyně, ale i dobré kamarádky. Fotka je z oslavy druhých narozenin Toriina nejmladšího syna.

Tori Spelling a Jennie Garth jsou nejen kolegyně, ale i dobré kamarádky. Fotka je z oslavy druhých narozenin Toriina nejmladšího syna. Profimedia.cz

Donna a Kelly z Beverly Hills 90210 se i s dcerami postavily proti sobě v soutěži. Hrálo se o 580 tisíc

V rodinném speciálu americké verze pořadu MasterChef se utkali zajímaví hosté. O cca 580 tisíc korun českých pro vybranou charitu proti sobě soutěžily hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spelling (48) a Jennie Garth (47).

Protože šlo o soutěž týmů, obě si k sobě vzaly dcery. Seriálovou Donnu doprovodila desetiletá Stella, s Kelly vařila dvanáctiletá Fiona. Z vítězství se radovala první zmíněná dvojice.

Tori Spelling a Jennie Garth soutěžily v pořadu MasterChef se svými dcerami

Seriálová Kelly s dcerou a moderátorem pořadu Gordonem Ramsayem

Spelling a Garth jsou nejen herecké kolegyně, ale i dobré kamarádky. Nezřídka jsou spolu k vidění v kavárně nebo restauraci. Jennie nechyběla ani na nedávné narozeninové oslavě Tori. „Všechno nejlepší mojí parťačce a životní kámošce. Už jsme si prošly pár sra***mi. A dnešek není výjimkou!“ vzkázala jí na Instagramu.

Nedávno bylo potvrzeno, že seriál, které obě herečky proslavil, se dočká rebootu. Světlo světa už spatřila i ukázka. Bohužel bez Dylana, Luka Perryho, který nedávno zemřel

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků