Adina Sobotová se chystá s manželem k moři. Super.cz

Na exotiku a dlouhé lety už si netroufají: Manželka Luďka Soboty prozradila, kde plánují letošní dovolenou

Po delší době vyrazila do společnosti manželka Luďka Soboty (75) Adina. Známý herec a bavič jí tentokrát nedělal doprovod, akci si usměvavá brunetka užívala se svou kamarádkou a prozradila, kam hodlá se svým mužem vyrazit na dovolenou.

„Jedeme na Gibraltar a pak na Sicílii, ale červenec a srpen jsme doma na zahradě,“ svěřila Adina s tím, že cestují rádi s kamarády.

Na dlouhou cestu do exotiky už si s manželem moc netroufají. „My jsme toho projeli hodně a ty dálky už nás nelákají. Můj muž říká, že už na to nemá sílu, a spíš to bereme po Evropě. Byli jsme všude možně, takže teď už to máme za sebou,“ svěřila Adina na narozeninách butiku s kabelkami.

A také přiznala, že se krásnými věcmi zásobuje většinou sama. „Manžel mi nekupuje nic, manžel mi na to dává jen peníze,“ svěřila se smíchem Adina a dodala, že její muž nesnáší nákupy. „Na Vánoce si taky kupuju dárky sama. Také si je zabalím a dám si je pod stromeček a mám vždycky radost, protože dostanu přesně to, co chci, a jsem šťastná já a manžel taky,“ řekla se smíchem manželka Luďka Soboty. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků