Sharon Stone je pořád sexy.

Sharon Stone je pořád sexy. Profimedia.cz

Sharon Stone (61) už zase ukazuje prsa! Na nových snímcích dokazuje, že do starého železa rozhodně nepatří

Portugalská edice Vogue má opravdu odvážnou titulku! Její tváří je Sharon Stone (63) a to v pěkně dráždivé poloze.

Květnové číslo má název "Sex issue(s)", což má v překladu hned dva významy - "vydání o sexu" a "sexuální záležitosti". Tomu přesně odpovídají i snímky, které pro něj Sharon nafotila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

• @vogueportugal Sharon Stone para a Vogue de maio, numa edição em que se quebram os #sexissues. Capa 02 de 02, a chegar às bancas. No link da bio encontra três das frases mais marcantes da entrevista exclusiva à atriz. __ @sharonstone for @vogueportugal’s may issue, a number where #sexissues are broken. Cover 02 of 02, arriving stands. link in @vogueportugal bio for three of the most meaningful quotes from the exclusive interview with the actress. #vogueportugal #sexissues #editorinchief @sofia.slucas #coverartdirection @jsantanagq #photography @branislavsimoncik #styling @paris_libby #makeup @missjobaker #hair @giannandreahair #haircolorist @brooklynstephen #words @sarovski #mayisue #outnow #nasbancas @lighthouse.publishing #Maythe4thBewithYou

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone), Kvě 4, 2019 v 9:41 PDT

Fotografie nemá na svědomí nikdo méně známý než elitní módní fotograf ze Slovenska, Branislav Šimončík. Jeho jméno je už pojem a fotí titulky pro časopisy Vogue, Elle i GQ. Před jeho objektivem stály také Simona Krainová, Daniela Peštová, Karolína Kurková, Dara Rolins s Rytmusem i Jaromír Jágr. Ten s ním nafotil kalendář, ve kterém byl hokejista sexy jako nikdy předtím.

Sharon Stone pravidelně dokazuje, že věk je jenom číslo, a nebojí se pózovat polonahá. Důkazem jsou i tyto nejnovější fotky, kde jí odvaha rozhodně nechyběla a rozkročená póza je vlastně taková malá nadstavba slavné scény z filmu Základní instinkt.

Pusťte si video ze samotného focení:

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků