Eva se synem Nathanielem

Eva se synem Nathanielem Herminapress

Krásná Eva Burešová se pochlubila svým chlapečkem: Brzy s ním oslaví už druhé narozeniny!

Rozhodně se nemusí bát, že by uschla. Eva Burešová (29) byla totiž na prvního máje olíbaná tak, že bude příští rok rozhodně oplývat krásou a přitažlivostí. Během prvomájové primácké akce, kam představitelka sestřičky ze seriálu Modrý kód dorazila, totiž dostala nejedno políbení.

A to od svého syna Nathaniela, se kterým den oslavila. „Já si to dnes užívám naplno. Já mám teda svátek práce skoro každý den, a dokonce i svátek lásky. Ale jsem ráda, že mi to dnes vyšlo to tady navštívit, protože jsem si to tady minulý rok moc zamilovala,“ sdělila nám oblíbená herečka v parku Grébovka na akci Prima Love, kam dorazila se svým chlapečkem, který už v červnu oslaví druhé narozeniny.

„Můj syn mě pusinkuje pořád,“ dodala Eva, která je mimo jiné už pár týdnů šťastně zamilovaná do kytaristy Jana Tulenka. S tím na akci sice nedorazila, ale den si užila se svými kolegyněmi ze seriálu Michaelou Sejnovou a Kristýnou Frejovou. „Jsem ráda, že jsem dnes měla volno, jinak jsem stále v jednom kolotoči,“ svěřila Eva, kterou už příští pátek čeká velký charitativní koncert. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků