Poznali byste Pavlu Tomicovou?

Poznali byste Pavlu Tomicovou? Foto: archiv FTV Prima

Vtípek: Tohle nás má vyděsit? Pavla Tomicová vás v bizarním kostýmu klauna spíše rozesměje

Tak tohle se Pavle Tomicové (58) povedlo. Herečka, která skončila druhá ve StarDance, se proměnila v klauna. A vypadala u toho spíše vtipně, byť původním záměrem bylo vystrašit zlobivé děti v rámci děje v seriálu Krejzovi.

„Klauna už jsem si vyzkoušela v Divadle Drak. Byla to pohádka pro děti a pamatuju si, že jsem nosila obrovské molitanové boty a obrovitý buben, který jsem vláčela po jevišti. Musím říct, že mě to bavilo, protože děti se smály.“

Jenže tady měla herečka s klaunem zcela jiné plány než bavit okolí. Vystrašila i svého seriálového manžela Martina Zounara (53).

„Mám ráda poutě, artisty i klauny. Ale je pravda, že se všemi těmi přibývajícími horory o klaunech se ten postoj trochu změnil. Rozhodně z nich nemám fobii jako můj seriálový manžel, ale lehké obavy ano. Přeci jen se už dějí i kriminální zločiny pod maskou klauna. Je to spíš strach z dnešní doby, co se z těch hezkých věcí může stát,“ popisuje své rozpaky herečka, kterou seriáloví maskéři ušetřili zdlouhavého a pestrobarevného líčení.

„Dostala jsem kostým, masku na obličej a odehrála v tom pár minut. Byl to spíš takový děsící klaun. Ale natáčela jsem i s pánem, který se opravdu živí jako klaun na dětských akcích a měl s sebou i pejska, který byl úžasný a krásně poslouchal. Děti na place se neuvěřitelně bavily,“ uzavřela s úsměvem herečka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků