Uvidíme je opět ve stejné sestavě?

Uvidíme je opět ve stejné sestavě? Profimedia.cz

8 hvězd seriálu Beverly Hills 90210: Podívejte se, jak se herci změnili a co dnes dělají

Seriál Beverly Hills 90210 se oficiálně vrátí na obrazovky. Účast už stihla potvrdit většina herců, jako Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green i Tori Spelling. Podívejte se, jak představitelé oblíbených hrdinů z devadesátek vypadají dnes.

Jason Priestley

Představitel klaďase Brandona Walshe v posledních letech fušuje i do režírování. Herec je také velký bojovník, v minulosti přežil dvě děsivé nehody. Při jedné spadl z koně a narazil hlavou do zdi, druhá se stala při automobilových závodech.

Jennie Garth

V Beverly Hills ztvárnila Kelly Taylorovou, a dokonce se objevila i v pokračování seriálu s názvem 90210: Nová generace, které běželo v letech 2008 až 2013. Štěstí v lásce se jí bohužel vyhýbá. V minulém roce oznámila rozvod se třetím manželem Davidem Abramsem.

Tori Spelling

Všichni ji známe jako Donnu Martinovou. Maminka pěti dětí se v posledních letech věnuje hlavně své početné rodině. Její maminka Candy nedávno propálila, že Tori přemýšlí ještě o šestém potomkovi. S manželem Deanem McDermottem to po skandálech s nevěrami měla jako na houpačce a v loňském roce také trpěla psychickými problémy.

Brian Austin Green

Představitel potrhlého Davida Silvera je herecky rovněž stále aktivní. Od roku 2010 je ženatý s Megan Fox, což mu zbytek světa tak trochu závidí. S herečkou z Transformers má tři syny.

Ian Ziering

Pokud herce, který hrál Steva Sanderse nevidíme, jak se ve Žraločím tornádu prořezává s motorovkou hejnem žraloků, můžeme se kochat snímky z let, kdy byl hrdým členem tanečního seskupení Chippendales.

Gabrielle Carteris

Představitelka šprtky Andrey Zuckermanové to dotáhla poměrně daleko. Od roku 2016 je prezidentkou organizace SAG-AFTRA, která sdružuje přibližně 160 tisíc umělců z filmového průmyslu.

Luke Perry

Ze všech herců z Beverly Hills je představitel Dylana McKaye nejvíc vidět. Účinkuje totiž v úspěšnému seriálu Riverdale. V roce 2015 mu byla z tlustého střeva odstraněna prekancerózní tkáň a díky včasné prevenci tak zamezil vzniku nádoru. Na konci února byl převezen do nemocnice s mozkovou mrtvicí.

Shannen Doherty

Televizní diváci si ji oblíbili nejen jako Brendu Walshovou, ale také jako jednu ze sester v seriálu Čarodějky. V posledních letech s fanoušky sdílela detaily o boji se zákeřnou rakovinou prsu, která by nyní měla být v klidovém stádiu

Kterou postavu ze seriálu Beverly Hills 90210 jste měli nejraději?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků