Marta Jandová to na pódiu umí rozjet i s bolavou nohou.

Marta Jandová to na pódiu umí rozjet i s bolavou nohou. Herminapress

Ani úraz na horách ji nezastavil: Takhle se Marta Jandová rozvášnila na pódiu

25. února 2019 5:55

Před týdnem si Marta Jandová (44) přivodila ošklivý úraz na horách. Krátce po příjezdu do rakouského střediska, kam vyrazila se svou rodinou, upadla na schodech a nalomila si nohu. Na sportovní aktivity tak mohla po zbytek pobytu v Alpách zapomenout.

To si teď ale vynahradila alespoň na pódiu, kde řádila jak smyslů zbavená, a to i přesto, že noha ještě není zahojená. Marta se totiž stala hostem finále pěvecké soutěže Sanremo Junior, kde si zazpívala duet s Markem Ztraceným (34) Káva a sex. Mladým talentům zřejmě chtěla ukázat, jak si jevištní vystupování mají užívat, a proto se pořádně odvázala.

„Muzika mě vždycky rozoohní, ale přeci jen jsem se trošku šetřila. Noha pobolívá, uklouzla jsem na schodech a kdyby mě viděl pan doktor, že jsem dala odpočinout berle, asi by mě nepochválil,“ přiznala pak zpěvačka.

V Divadle Hybernia ale nejen zazpívala, ale také usedla do poroty. A i tuto parketu si užívala plnými doušky. Marta má sice coby porotkyně zkušenosti z pěveckých soutěží zvučnějších názvů bohaté zkušenosti, tohle ale přece jen bylo něco trochu jiného.

„Soutěž je určená pro děti ve věku šest až patnáct let a člověk jim prostě musí fandit. Svá vystoupení prožívaly a já byla překvapená, jak krásně jim to šlo,“ řekla Jandová, která je sama matkou téměř šestileté dcerky Marušky.

A také u ní už se pěvecký talent začíná pomalu projevovat. „Jestli bude Maruška zpěvačka to ale nevím. Tak trochu v těch mých stopách jde, ale do ničeho ji nenutím, a ještě je brzy o něčem podobném uvažovat,“ dodala Marta. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků