Helena Houdová bude učit ženy, jak milovat svou yoni.

Helena Houdová bude učit ženy, jak milovat svou yoni. Foto: Instagram H. Houdové

Helena Houdová po traumatech a „povrchních orgasmech“: Stane se sexuální kněžkou

19. února 2019 12:24

Poté, co Helena Houdová (39) prožila těžký rozvod s manželem Omarem Amanatem (46), zvolila alternativní způsob života, v němž se zabývá především sebeobjevováním. Na této cestě znovu otevřela svou 13. komnatu a rozhodla se očistit svou duši od traumat z minulosti.

Nedávno se královna krásy roku 1999 svěřila, že si v dětství prošla sexuálním zneužíváním a bulimií, později dokonce násilným vztahem s mužem, ale i k sobě samé, samovolným potratem, traumatickým porodem syna či manželstvím s nevěrníkem.Teď dokonce otevřeně promluvila o objevování své sexuality.

„Cesta k léčení mojí sexuality začala před šesti lety. Chtěla jsem milovat sebe a svoji yoni (ženský pohlavní orgán, především ale místo šamanské ženské síly, kterou žena využívá k vnitřní i vnější spiritualitě, pozn. red.), něco v té době nepředstavitelného. Chtěla jsem cítit jiné, větší, magické potěšení než jen v občasných povrchních orgasmech. Vydala jsem se na cestu k objetí své sexuality a objevila na ní tolik znalostí a léčení a hlavně sebe. Sebe - posvátnou, sexuální kněžku z dob dávných i ne tak minulých, ženu, jejíž sexuální tisícileté vědomosti a znalosti jsou zakódované v mém DNA,“ svěřila se Houdová na sociální síti.

Nakonec ale modelka uznala, že má na toto téma už tolik znalostí, že je může předávat dál. Proto bude ostatní ženy učit, jak mají milovat zase ony svoji yoni. „Neskutečně se těším na další krok téhle cesty, kterým je certifikovaná koučka pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. A ještě víc se těším na to, až budeme my, bohyně, stát ve své magické síle svého lůna a spolu tvořit svět z lásky a intuice a se soucitem,“ prohlásila křehká kráska. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků