Komu to na slavnostní premiéře nejvíce slušelo?

Komu to na slavnostní premiéře nejvíce slušelo? Foto: Super.cz/Michaela Feureislová

Komu to slušelo nejvíce? Takhle se známé tváře oblékly na premiéru Galilea

Nebát se barev je jedna ze stále opakovaných rad módních stylistů. K srdci si ji před premiérou obnoveného muzikálu Galileo vzalo jen málo z hostů. Většina ze známých tváří vsadila na klasiku a dorazila do Divadla Hybernia v černé.

Mezi nimi se vyjímala jen hrstka celebrit, které se nebály a na slavnostní událost se oblékly do barev, tou nejčastější byla červená. Nejvýraznějším modelem, který upoutal pozornost na několik metrů, byly rudé šaty zpěvačky Michaely Gemrotové (36), která v košilovém modelu vypadla skvěle.

Na stejný odstín pak vsadil také zpěvák Bohouš Josef, který v muzikálu ztvárňuje Giordana Bruna. Během slavnostní premiéry se sice nemusel jako jeho kolegové potit na jevišti, přišel se na ně ale i tak podívat a po celou dobu se dobře bavil. Stejně jako on, řada přítomných mužů dorazila ať už v košili, nebo v obleku. Za elegána tak byl například zpěvák Marian Vojtko (49), který vsadil na klasiku.

Černou jednotvárnost rozbila i Sabina Laurinová (50) se svou dcerou Valentýnou, které oblékly takřka stejné květinové modely. Příliš kreativní nebyl  Michal Kavalčík (47) se svou rodinou. S partnerkou Zuzanou dorazili oba v černé, do světlých barev herec oblékl aspoň svého syna Alexe a několikaměsíčního Davea Martina, který už je v divadelním prostředí jako doma. Kdo další se na premiéře Galilea objevil, můžete vidět v naší galerii. 

Kdo se na premiéru Galilea oblékl nejlépe?

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků