Lea Šteflíčková

Lea Šteflíčková Foto: archiv L. Šteflíčkové

Tomu neuvěříte! Nejkrásnější Češka se skvělým tělem si dala tohle novoroční předsevzetí

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková (24) má tělo, které jí může závidět spousta žen. Přesto sama spokojená není. A proto si také dala novoroční předsevzetí, které se týká postavy. Chce hlavně zpevnit!

"Dala jsem si předsevzetí, že budu častěji chodit do fitka. V tom mám dost rezervy," řekla Super.cz Lea. "Ne že bych chtěla nějak výrazně zhubnout, ale potřebuju zpevňovat. A to výrazně," usmívá se.

A to není všechno. "Také bych chtěla omezit své špatné návyky - nespat dlouho, brzo chodit spát, nehádat se a hlavně být méně tvrdohlavá. Myslím si, že se to ze dne na den nepodaří, ale určitě v tom hodně udělám. Nadále si chci budovat svoji vlastní kariéru, a také se něčemu přiučit," dodala Lea, která příchod nového roku nevítala na horách jako v minulosti.

"Tenhle rok jsem poprvé udělala výjimku. Strávila jsem Silvestra s rodinou a přáteli v Ústí nad Labem. Je krásné, když se takhle sejdeme. A kocovina? Tenhle rok žádná nebyla! Já jsem spíše přihlížela k jídlu," dodala Šteflíčková, která se těší, až nyní začne zase modelingová sezóna.

Letos také předá korunku své nástupkyni. "Již nyní se dívky mohou přihlásit a už v únoru zasednu v porotě na castinzích, kde se bude hledat nová Česká Miss. Těším se na to, že budu bez nervů poprvé na druhé straně," dodala Šteflíčková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků