Václav Kopta promluvil o svém poranění.

Václav Kopta promluvil o svém poranění. Michaela Feuereislová

Kvůli zdravotním komplikacím se musel vzdát StarDance: Jak je na tom nyní Václav Kopta?

26. prosince 2018 17:10

Už je mu opět do smíchu. Tradiční vánoční večírek Divadla Broadway si nenechal ujít Václav Kopta (53). Herec přišel ve velmi dobré náladě, rozdával úsměvy na všechny strany a my jsme se ho zeptali, jak se cítí po nedávno prodělaném úrazu.

„Děkuji za optání, sval už je podle lékařů v pořádku, takže noha mě nebolí. Mám za sebou několik rehabilitací. Samozřejmě musím docházet na nějaké průběžné kontroly. Ale už normálně funguju v plné síle,“ sdělil nám herec, který musel kvůli přetrženému svalu na noze odstoupit z letošního ročníku StarDance a na tanečním parketu ho vystřídal Richard Genzer (52).

Kopta se na večírku se setkal nejen se svými kolegy z muzikálu Mýdlový princ, ve kterém účinkuje, ale také z muzikálu Trhák, který měl nedávno premiéru. Na divadle ho tak diváci mohou po pauze opět vidět právě v této roli. „Nazkoušel jsem v poslední době hodně rolí, naposledy scenáristu Jíšu v Trháku. V novém roce mě žádné nové nečekají, ale na ty stávající se moc těším," dodal závěrem herec, který prohodil pár slov s Ivou Kubelkovou (41), Josefem Vojtkem (53) nebo Jaroslavou Obermaierovou (72). 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků